Vítejte na našem webu

 

     Většina z nás si již vůbec nedovede představit svůj život bez elektřiny. Proto když se stane nějaká nehoda, okamžitě musíte najít schopného elektrikáře, který Vám pomůže problém vyřešit. Není ve Vašem okolí nikdo, kdo poskytuje elektrikářské práce kvalitně a za nízkou cenu? Obraťte se na naši firmu! Jsme tým zkušených profesionálů a ve svém oboru se chceme jednoznačně vynikat. Víme ale, že je stále možnost něco zdokonalit, snažíme se být o krok napřed před svou konkurencí. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když našich služeb využívají opakovaně. Využijte jich i Vy a sami budete moci naše kvality posoudit.

 

     Naši elektrikáři provádějí všechny elektrikářské práce jako např. opravy a výměny jističů, opravy spotřebičů, sevisu, rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže či revize a to včetně projektové dokumentace. Nabízíme funkci externího elektrikáře, revizního technika či elektro pohotovost a to nejen v Kolíně. Zárukou kvalitně odvedené elektrikářské práce jsou naši zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí v oboru a z nichž má každý splněny státem stanovené zkoušky. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 


Novinky

Další revizní technik

15.04.2015 18:49
Naše řady rozšířil další revizní technik

Metrologie

20.06.2014 18:20
V minulých dnech jsme se zúčastnili školení metrologů v Českém metrologickém institutu v Brně.

Planimetrie

28.02.2014 18:42
Absolvovali jsme školení planimetrických schémat od renomované firmy.

Siemens

19.12.2012 18:19
Absolvovali jsme další školení programování na systému Siemens.

Teco

15.11.2012 18:16
Absolvovali jsme praktické školení firmy TECO a.s.zaměřené na použití a programování PLC pro řízení budov, technologických procesů, atd.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>