Vítejte na našem webu

 

     Většina z nás si již vůbec nedovede představit svůj život bez elektřiny. Proto když se stane nějaká nehoda, okamžitě musíte najít schopného elektrikáře, který Vám pomůže problém vyřešit. Není ve Vašem okolí nikdo, kdo poskytuje elektrikářské práce kvalitně a za nízkou cenu? Obraťte se na naši firmu! Jsme tým zkušených profesionálů a ve svém oboru se chceme jednoznačně vynikat. Víme ale, že je stále možnost něco zdokonalit, snažíme se být o krok napřed před svou konkurencí. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když našich služeb využívají opakovaně. Využijte jich i Vy a sami budete moci naše kvality posoudit.

 

     Naši elektrikáři provádějí všechny elektrikářské práce jako např. opravy a výměny jističů, opravy spotřebičů, sevisu, rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže či revize a to včetně projektové dokumentace. Nabízíme funkci externího elektrikáře, revizního technika či elektro pohotovost a to nejen v Kolíně. Zárukou kvalitně odvedené elektrikářské práce jsou naši zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí v oboru a z nichž má každý splněny státem stanovené zkoušky. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 


Novinky

Člen Elektrotechnického Svazu Českého

04.10.2012 18:24
Od dnešního dne jsme se stali členem "Elektrotechnického Svazu Českého" - autorizovaného živnostenského společenstva Hospodářské komory ČR .

Pravidelné přezkoušení revizních techniků

03.10.2012 18:23
Zdárně jsme absolvovali pravidelné přezkoušení revizních techniků

Posuzování bezpečnosti strojních zařízení

25.09.2012 18:18
Obdrželi jsme osvědčení  o odborné znalosti pro bezpečnost a analýzu rizik strojů včetně posuzování bezpečnosti  a provádění analýzy rizik  u strojů a zařízení  ve smylu směrnice Evropského parlamentu 2006/42/EČ a n.v 176/2008

Školení Dehn + Sohne

05.04.2012 18:13
Absolvovali jsme praktické školení na téma "Ochrana před bleskem podle nové normy ČSN EN 62 305 v teorii i praxi" u firmy Dehn + Sohne

Školení Danfoss

12.03.2012 14:00
V tento den jsme absolvovali školení měničů kmitočtu Danfoss.  
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>